Świadczymy usługi tłoczenia oleju z nasion dostarczonych przez klienta. Nasz zakład posiada wszystkie dokumenty i odbiory niezbędne do świadczenia tego typu usług. Posiadamy również system HACCP. Badania jakości oleju wykonujemy w akredytowanych laboratoriach wszystkie oleje posiadają badana przydatności do spożycia i są produkowane z nasion z atestami spożywczymi.

Oleje tłoczymy prasami ślimakowymi o niskiej wydajności jednak gwarantujących zachowanie wszystkich naturalnych właściwości oleju.
Prasy wykorzystywane w naszej firmie zaprojektowane zostały z myślą o tłoczeniu tylko i wyłącznie zdrowych olejów spożywczych a więc zachowują więcej swoich właściwości zdrowotnych niż oleje tłoczone typowymi prasami dostępnymi na rynku.

Tłoczymy również na tzw metoda na ciepło jest to tradycyjna metoda uzyskiwania oleju. Polega na podgrzaniu rozdrobnionych nasion i wydobyciu oleju z przestrzeni międzykomórkowych i tłoczeniem w prasie hydraulicznej. Olej uzyskany tą metodą ma intensywniejszy smak jest również trwalszy pod względem oksydacji i utleniania.