Nasze produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem internetowym, w którym znajdziesz naturalne produkty tłoczone tradycyjną prasą hydrauliczną lub na zimno. W ofercie posiadamy zarówno olej z czarnuszki, jak i lniany i rzepakowy. Każdy z nich posiada unikatowe benefity zdrowotne, które wspomagają pracę organizmu. Na przykład – olej lniany pomaga walczyć z nadwagą dzięki zawartości olbrzymiej ilości kwasów omega-3, natomiast olej z ostropestu może pomóc w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby oraz nerek.

Produkty uzyskiwane tradycyjnymi sposobami

Nasze produkty uzyskujemy poprzez używanie tradycyjnych sposobów tłoczenia nasion oraz pestek, np. z dyni. Najczęstszą metodą, którą praktykujemy, jest tak zwane tłoczenie „na zimno”. By osiągnąć planowany efekt końcowy, temperatura, która powstaje w prasie ślimakowej, nie może przekroczyć czterdziestu stopni Celsjusza. Dzięki starannemu procesowi produkt, który otrzymujemy, zachowuje o wiele więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy.

Susz oraz herbata z kwiatów konopi

W naszej ofercie posiadamy również produkty z konopi siewnych tj. herbata z kwiatów konopi, susz konopny oraz oleje konopne. Są to produkty legalne, bezpieczne i nieuzależniające. Warto zauważyć, iż susz lub wywar z kwiatów konopi może przyczynić się do poprawy zdrowia, w szczególności pomagając w walce z bezsennością.