Co nas wyróżnia

 

ZielonyOlej.pl to nowoczesna olejarnia bazująca na tradycji, doświadczeniu pokoleń i najnowszej wiedzy na temat produkcji zdrowych olei.

Oleje tłoczymy małymi partiami tradycyjną prasą hydrauliczną, jak i prasą ślimakową na „zimno” do 40 stopni Celsjusza.

ZielonyOlej.pl aktywnie wprowadza nowe produkty, gdyż naszą pasją jest ekologiczny styl życia i chęć propagowania idei zdrowego, naturalnego leczenia i odżywiania. Z myślą o Klientach stworzyliśmy macerat z konopi siewnej, jak również herbaty na bazie kwiatów konopi. Produkty te są bezpieczne i całkowicie legalne. W naszej ofercie są również produkty takie jak: pestki dyni, bezglutenowa mąka konopna i dyniowa.

Nasz zakład posiada wszystkie dokumenty, odbiory, system HACCP. Badania jakości naszych produktów wykonujemy w akredytowanych laboratoriach. Wszystkie produkty posiadają badania przydatności do spożycia i są produkowane z nasion z atestami spożywczymi.

Jednakże ZielonyOlej.pl to nie tylko olejarnia. Nasza firma jako jedyna w Polsce projektuje i udoskonala maszyny do tłoczenia oleju tak, aby były one bezpieczne dla zdrowia a olej nie tracił swoich cennych właściwości. 

100% natury

Tłoczone na zimno

Niefiltrowane

Nierafinowane